GALLİLER BURASI SİZİN YERİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Boğa
kopya çekme taktikleri EmptyCuma 9 Ocak 2009 - 20:19 tarafından clementine

» ....
kopya çekme taktikleri EmptyPaz 23 Kas. 2008 - 20:37 tarafından karakol

» Tuvalet Konuşmaları
kopya çekme taktikleri EmptyPaz 16 Kas. 2008 - 15:35 tarafından aligazian

» Cehennem Sloganları
kopya çekme taktikleri EmptyC.tesi 15 Kas. 2008 - 23:21 tarafından aligazian

» Karınca
kopya çekme taktikleri EmptyPtsi 10 Kas. 2008 - 20:58 tarafından aligazian

» PES 2009
kopya çekme taktikleri EmptyPaz 9 Kas. 2008 - 15:49 tarafından aligazian

» Atmosferde süper sera gazı
kopya çekme taktikleri EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:25 tarafından dahidebullu

» HIV virüsü tek bir hücrede bile hayatta kalabiliyor
kopya çekme taktikleri EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:23 tarafından dahidebullu

» Küresel ısınmayı durduran kaya
kopya çekme taktikleri EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:21 tarafından dahidebullu

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 219 kişi Paz 30 Tem. 2017 - 2:49 tarihinde online oldu.

kopya çekme taktikleri

3 posters

kopya çekme taktikleri Empty kopya çekme taktikleri

Mesaj tarafından roseten Çarş. 13 Ağus. 2008 - 23:04

kopya cekme taktikleri

1.
kopye çekmek bir sanattır.ve bu sanatında değişik varyasyonları vardır.mesela sıraya yazmak ve hocaya göstermemek için soğukkanlılıkla üzerinin kapatmak.

2.
oğlum dön önüne.

-yok hocam doğru yapmışmı diye baktım.

-evladım ne soruyosun arkadaşına bana sor.

-hocam 5 in cevabı ne?3.
<bkz: orjinal kopya yöntemleri>

4.
bacagina kopya yazmis kizin bacagina bakmak.***

5.
adana nı bi kasabasında zamanında öğretmenlik yapan ablam anlatır bu taktiği bi öğrencisi böyle yapmıştır.ilkokul 3. sınıf öğrencisidir.önce sınavın ne zaman olacağını söyler hoca sonra öğrenci ogün güneşin nerden geleceğini ve pencereye asılan kağıdın gölgesinin nereye düşeceğini ölçer ve yağlı kağıdın üzerine tüm kopya yazılır ve gün geldiğinde pencereye yapıştırılır kağıttaki tüm bilgilerin gölgesi öğrencinin sırasına düşer öğrtetmende yani ablam kağıdı göremez güneşte dolayı ve çocuk yazılıdan 100 alır imkansızdır 100 alması çünki o derste başarısızdır ablam sorar nasıl oldu diye çocuk kopye çektim der ve nasıl olduğunu anlatır ablam çocuğu dinledikten sonra sınavını onaylar ve ailesiyle görüşür zekasını. şimdi o çocuk çok önemli yerlerdedir bilginize.

6.
- uç kutusuna kopya yazmak

- silgiye kopya yazmak

- sıraya kopya yazmak

- sınav esnasında sıranın üzerinde durabilecek her nesneye kopya yazmak

7.
hesap makinası kullanmanın serbest olduğu mühendislik 2 sınavında 1mb memory record özelliği olan fonksiyonel bir hesap makinesi kullanmak ve sınavdan evvel tüm formülleri kaydetmi$ olmak.

8.
0,5 litrelik şişenin kağıdına yazmak

küçük kağıtlara yazmak

saat kayışına yazmak

kola yazmak... gibi şekilleri mevcuttur

9.
öncelikle bir a4 kağıda o dersle ilgili çıkması muhtemel bütün her şey yazılır. daha sonra bu işlere alışkın olan fotokopici abiye gidilir. "abi şunu kopyalık boyuta getirsene" denir. abi o a4ün itinayla minicik bi fotokopisini çeker. elde edilen küçük boyutlu, bilgi dolu kağıt, eğer kış mevsimiyse giyilen poların kolunun iç tarafına, yok eğer yazsa giyilen eteğin altına iliştirilir. erkek öğrencilerin bu iş için gömleklerini kullanmalarında bi sakınca yoktur.**

10.
eskiden hocalar sınav esnasında lavaboya gidilmesine izin verirdi. sınavda olası sorulabilecek notlar kağıda yazılıp cebe koyulurdu. sonra da hocadan izin istenip lavaboda bir güzel cevaplar ezberlenirdi. sınıfa tekrar geldiğinde de bir güzel doğru cevaplar kağıda geçirilir ve 100 alınırdı.

11.
kitabı altına koymak ve yanındakini nöbetçi gibi hoca bakıyor mu lan diye sürekli dürtmek.bütün sınıftan çıt çıkmazsan parmağı yalayıp sayfaları çevirmek ve sınıfta çıkan hışırtı sonrası hocanın:

kimmmmm leaaa o iddd oglieaa???

bu arada bizzat kuzenimde üniversitenin son iki yılını sadece kopyayla geçmiştir.taktik şudur birbirine benzer 20 silgi alınır ve herbirinin üstüne kopya yazılır,gerekli soruda gerekli silgi çıkarılır ama o kadar silgiyi taşımak ve belli etmemek için yazın bile her sınava paltoyla girilir.sonuç olarak kuzenim dört yıllık üniversiteyi bitirir.

12.
sınavda çıkması olası sorular a4 boyuttaki kağıda ince ince işlenip sonra kırtasiyede asetat kağıdına geçirilir ve bu el emeği göz nuru kopyacıkla amfide ortalarda bi yer bulunur,asetat yerleştirilir ve afiyetle kopya çekilir..

13.
ctrl+c, ctrl+v en etkili yöntemdir, her daim işe yarar.
14.
hocayı gaza getirip sorunun çözümüyle ilgili taktik almak en uygun yöntemdir. lise çağlarında uygulamada daha başarılı sonuçlar verir. hoca sınav anında sınav sorularıyla ilgili gaza getirilir.

-hoca 3. soru yanlış...?

+saçmalama evladım... bak arkadaşların yapmış...

-hocam ama yanlış... 1 saniye..*

+evladım bak bu soruda yanlışlık yok... bla bla yapınca nooluyodu? bi daha bak..

-noluyodu hocam?

+evladım delirtme beni... buraya bunu yazınca buraya da bunu yazınca sonuç böyule mi oluyo?

-anladım hocam... ha bi de hocam!!! 2. soru da yanlış... *

+bsg!!

Very Happy Very Happy
roseten
roseten
Yardımcı Doçent
Yardımcı Doçent

kopya çekme taktikleri Empty Geri: kopya çekme taktikleri

Mesaj tarafından Osman Perş. 14 Ağus. 2008 - 10:47

valla bu sene pek kopya çekemedim doğrusu. bazı sınavlarda az az çektim ama pek de faydası olmadı. öğretmenler çok dikkatli. sadece son ingilizce sınavında güzel kopya çektim.onda da çekmeyen yoktu:D sağolsun öğretmenimiz kurtarma yazılısı olduğu için görmezden geldi. o sayede de ingilizceyi gkurtardım:D

ama bu taktiklerle yeni dönemde görevi başarıyla yerine getireceğime inanıyorum Very Happy teşekkür ederiz roseten
Osman
Osman
Genel Koordinatör

http://gaziliyizbiz.yetkinforum.com

kopya çekme taktikleri Empty Geri: kopya çekme taktikleri

Mesaj tarafından aligazian Perş. 14 Ağus. 2008 - 12:19

benim de eski bir öğretmenim anlatmıştı
üniversitede edebiyat bölümündeyken sınavın birinde sigara paketi naylonunun içine on adet A4 kopya kağıdı koymuş artık nasıl becermişse Laughing Laughing

aligazian
Profesör
Profesör

- Similar topics