GALLİLER BURASI SİZİN YERİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Boğa
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyCuma 9 Ocak 2009 - 20:19 tarafından clementine

» ....
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyPaz 23 Kas. 2008 - 20:37 tarafından karakol

» Tuvalet Konuşmaları
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyPaz 16 Kas. 2008 - 15:35 tarafından aligazian

» Cehennem Sloganları
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyC.tesi 15 Kas. 2008 - 23:21 tarafından aligazian

» Karınca
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyPtsi 10 Kas. 2008 - 20:58 tarafından aligazian

» PES 2009
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyPaz 9 Kas. 2008 - 15:49 tarafından aligazian

» Atmosferde süper sera gazı
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:25 tarafından dahidebullu

» HIV virüsü tek bir hücrede bile hayatta kalabiliyor
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:23 tarafından dahidebullu

» Küresel ısınmayı durduran kaya
herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:21 tarafından dahidebullu

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 219 kişi Paz 30 Tem. 2017 - 2:49 tarihinde online oldu.

herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın

+2
Osman
roseten
6 posters

herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın Empty herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın

Mesaj tarafından roseten Salı 12 Ağus. 2008 - 22:00

arkadaşlar hoşlandığınız ya da nefret ettiğiniz şeyleri yazar mısınız?
Very Happy
roseten
roseten
Yardımcı Doçent
Yardımcı Doçent

herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın Empty Geri: herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın

Mesaj tarafından Osman Salı 12 Ağus. 2008 - 22:04

valla ben omzuma kol atılmasından hoşlanmam nefret ederim.arkadaşlarım da bazen inadına yaparlar:)Smile onun haricinde, kendisini dünyanın merkezi sanan kızlarla konuşmaktan nefret ederim.tabi bu erkekler içinde öyle ama sanki bu konuda kızlar daha fazla gibi geliyor.
hoşlandığım şeyler ise övülmek :Dtabi övülmek için de övülecek şeyler yapmak lazım.övüldümğüm zaman da övülecek şeyler yapmış olduğumu anlarım bu beni daha da çok sevindirir.
bunların haricinde de insan her yaşadığından mutlu olacak şeyler çıkartmalı diye düşünüyorum.ben pek uygulayamasam da Very Happy
Osman
Osman
Genel Koordinatör

http://gaziliyizbiz.yetkinforum.com

herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın Empty Geri: herkes hoşlandığı ya da nefret ettiği şeyleri yazsın

Mesaj tarafından aligazian Salı 12 Ağus. 2008 - 22:06

ben bi düşünüp liste yapıyım sonra yazarım Very Happy Very Happy

aligazian
Profesör
Profesör

Mesaj tarafından roseten Salı 12 Ağus. 2008 - 22:19

listeni bekliyoruz Very Happy
roseten
roseten
Yardımcı Doçent
Yardımcı Doçent

Mesaj tarafından mehmetgazi Salı 12 Ağus. 2008 - 22:43

bende arkadaşın omzuna el atınca inderene gıcık olurum inadına yaparım
mehmetgazi
mehmetgazi
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından Osman Salı 12 Ağus. 2008 - 22:48

mehmetgazi demiş ki:bende arkadaşın omzuna el atınca inderene gıcık olurum inadına yaparım

Mad Mad scratch Evil or Very Mad Laughing
Osman
Osman
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından mehmetgazi Salı 12 Ağus. 2008 - 22:53

hiç öle el kol kafa hareketleri yapma Very Happy Very Happy
mehmetgazi
mehmetgazi
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından Osman Salı 12 Ağus. 2008 - 22:55

mehmetgazi demiş ki:hiç öle el kol kafa hareketleri yapma Very Happy Very Happy
Sad Sad Razz Razz Rolling Eyes afro
Osman
Osman
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından aligazian Cuma 15 Ağus. 2008 - 13:12

aslında benim de hoşlanmadığım şey birinin beni gıdıklamaya çalışması scratch pale Evil or Very Mad Mad
arkadaşlarım buna yeltendiklerinde oradan kaçıyorum ya da yapan kişinin ellerini tutuyorum

aligazian
Profesör
Profesör

Mesaj tarafından seray Paz 28 Eyl. 2008 - 18:12

bnde biri beni gıdıklayınca sinir olurum *osman'a duyrulur* bu arada bu ilk mesajım =)

seray
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Osman Paz 28 Eyl. 2008 - 23:28

Very Happy:D ben de birilerini gıdıklamaktan çok hoşlanırım.özellikle huyu ya da tiki olanlarlarıVery Happy:D seray sen de bu grubun içine giriyorsun Very Happy yapacak bir şey yok şansına küs:D
hayırlı olsun üyeliğin ve ilk mesajın Smile
Osman
Osman
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından clementine Ptsi 29 Eyl. 2008 - 18:26

bi sorunum olduğunda anlayıp da işine gelmediği için anlamamış gibi yapanlardan nefret ediyorum,ihtiyacım var abi gelip bi omuz olsan ölürsün sanki!
anlamadığım imalardan da nefret ediyorum Smile
yağmur kitap sıcak çikolata üçlüsüne bayılıyorum Very Happy (her şeyden nefret ettiğimi düşünmeyin =P)
buluşma planlarını bozanlardan da nefret ediyorum
asllında çok şeyden nefret ediyorum
çocukların ihmalinden,insanların umursamazlıklarından,kendini bişey sanan insanımsılardan,sessizleri ezmeye çalışan bazı kendincen akıllılardan,ezicek birini bulduğunda fırsatı kaçırmayanlardan ve onlara bu kadar fırsat verdikleri için o çok sessizlerden nefret ediyorum onları öyle yatiştirenlerden de nefret ediyorum haksızlık eden öğrenci kayıran öğretmenleri de sevmiyorum bi türlü öğretmeninin kıymetini bilmeyen sürekli şikayet eden öğrencilerden de,insanları dinlemeden laflarını ağızlarına tıkıp peşin hüküm veren öğretmenlerden de...arkadaşlarımı ihmal ettiğim zamanlar kendimden bile nefret ediyorum..!
(bugün nefret günüm galiba...)
clementine
clementine
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Osman Ptsi 29 Eyl. 2008 - 19:59

kübra ne kadar çok şeyden nefret ediyorsun:D gerçi şöyle bir düşününce sana katılıyorum.senin nefret etttiğin ehr şeyden ben de nefret ediyorum.herkesin de bunlardan nefret etmesi gerekir SmileSmile
Osman
Osman
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından clementine Ptsi 29 Eyl. 2008 - 21:03

bugün nefret günümdeyim galiba dedim ya...başka zaman olsa bu kadar çok şeyden nefret edemezdim belki Very Happy bazılarına acırdım...
clementine
clementine
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Osman Ptsi 29 Eyl. 2008 - 21:22

Very Happy:D
Osman
Osman
Genel Koordinatör

- Similar topics