GALLİLER BURASI SİZİN YERİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Boğa
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyCuma 9 Ocak 2009 - 20:19 tarafından clementine

» ....
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyPaz 23 Kas. 2008 - 20:37 tarafından karakol

» Tuvalet Konuşmaları
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyPaz 16 Kas. 2008 - 15:35 tarafından aligazian

» Cehennem Sloganları
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyC.tesi 15 Kas. 2008 - 23:21 tarafından aligazian

» Karınca
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyPtsi 10 Kas. 2008 - 20:58 tarafından aligazian

» PES 2009
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyPaz 9 Kas. 2008 - 15:49 tarafından aligazian

» Atmosferde süper sera gazı
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:25 tarafından dahidebullu

» HIV virüsü tek bir hücrede bile hayatta kalabiliyor
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:23 tarafından dahidebullu

» Küresel ısınmayı durduran kaya
Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:21 tarafından dahidebullu

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 219 kişi Paz 30 Tem. 2017 - 2:49 tarihinde online oldu.

Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık

Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık Empty Ne Olurdu Sevdayı Senle Yaşasaydık

Mesaj tarafından Osman Ptsi 4 Ağus. 2008 - 12:32

Bir karanlık gecede sana rastlamıştım. Yanlızlığın kollarında ağır yaralı kalmıştın. Gözlerinden kan misali akan damlaları salmıştı. Gönlümü can evinden yaralamıştın. Bir kadın ağlamamalıydı. hele böylesine güzel bir kadın asla ağlamamalıydı.

Sesizce yanından geçememiştim durup yanından otururken seni seyretmiştim. Elinde bir kağıt vardı göz yaşlarınla ıslanmıştı. Bir terminalde giden yolcuyu durdurmak için ne olur gitme demek için gelmiştin ama onu bulamayınca yıkılıp çömelmişti.

Gece karanlıktı yanan sokak lambalarına inat karanlıktı. Sen o karanlığın içinde kalmıştın. Belkide benim yanlızlığım karanlığı oluştururken senin karanlığın terkedilişten gelmişti. Sevdiğin sana acımadan çekip gitmişti. Gözlerinden akan yaşa hiç önem vermemişti seni terketmişti. Gece karanlıktı sen yanlız ve çaresiz.

Kim bilir onunla neler planlamıştın. Belkide evlenip onunla ölüme kadar yaşayacaktın. Belkide Türk sinemasının pembe panjurlu evini gerçek yapacaktın ama aldanmıştın. Yanlızlığın ve karanlığınla birlikte bir terminalde yapayanlız kalmıştın.

Kimdi o senin için? Elindeki kağıtta ne yazıyordu? Ne kadar değer vermiştin ki bu kadar göz yaşı dökmüştün? Neden onun için ağlamıştın?

Sana bakıyordum seni anlıyordum ama sana bunları layık görmüyordum. Sana bunlar yapılmamalıydı seni yanlız bırakıp kaçılmamalıydı. Oysa sana bunlar yapılmıştı seni yanlız bırakıp kaçılmıştı ve sen şimdi ağlıyordun.

Kalbini kırıp kaçanın ardından ona ağlıyordun. Yıkılmıştın ve yanlızlığı yaşıyordun sen ağlıyordun.

Ya ben onun için sılayı rahimi terketmiştim. onunla bir gelecek hayal etmiştim ve şimdi bende gidiyordum. Erkeğim duygularımı açığa vuramazdım sen yaşlarını akıtırken ben içime akıtıyordum. Brnim elimde değildi mektup benim cebimdeydi. Elimde taşımaya bile gücüm yetmemişti.

Oturup ağlamaya gücüm yetmezdi. Ben sen değildim. Duygularımı insanlara haykırabileyim. Adilikleri dile getireyim ancak içime atar kalbime gömerdim ve bavulum elimde giderdim.

Bende gidiyordum mektubumdaysa beni sevip sevmemen umrumda degil hayatımdan çık yazıyordu. Mektupta artık seni sevmiyorum diye haykırıyordu. Ona neler verdiğimi onun için nelere göhüs gerdiğimi unutmuştu. Benim için degerini hiç bilmemişti yada bilmesi yetmemişti.

Şimdi ben terminalde ondan gidiyorum ona ağlıyorum ama içten sense onun peşinden ağlıyorsun ama gözlerinden ne olur benim içinde ağla duygularıma biraz ilaç ol acımı anla.

Ne olurdu sevdayı senle ikimiz yaşasaydık. Bu göz yaşlarını akıtmasaydık. Ama elden gelen yok artık ikimizde yaralıyız ve ayrılığa bulanmışız. Ve şimdi ikimizde ağlıyorduk yada kaderimize yanıyorduk.
Osman
Osman
Genel Koordinatör

http://gaziliyizbiz.yetkinforum.com

- Similar topics