GALLİLER BURASI SİZİN YERİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Boğa
Bence G.A.L EmptyCuma 9 Ocak 2009 - 20:19 tarafından clementine

» ....
Bence G.A.L EmptyPaz 23 Kas. 2008 - 20:37 tarafından karakol

» Tuvalet Konuşmaları
Bence G.A.L EmptyPaz 16 Kas. 2008 - 15:35 tarafından aligazian

» Cehennem Sloganları
Bence G.A.L EmptyC.tesi 15 Kas. 2008 - 23:21 tarafından aligazian

» Karınca
Bence G.A.L EmptyPtsi 10 Kas. 2008 - 20:58 tarafından aligazian

» PES 2009
Bence G.A.L EmptyPaz 9 Kas. 2008 - 15:49 tarafından aligazian

» Atmosferde süper sera gazı
Bence G.A.L EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:25 tarafından dahidebullu

» HIV virüsü tek bir hücrede bile hayatta kalabiliyor
Bence G.A.L EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:23 tarafından dahidebullu

» Küresel ısınmayı durduran kaya
Bence G.A.L EmptyC.tesi 8 Kas. 2008 - 16:21 tarafından dahidebullu

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 219 kişi Paz 30 Tem. 2017 - 2:49 tarihinde online oldu.

Bence G.A.L

3 posters

Bence G.A.L Empty Bence G.A.L

Mesaj tarafından Osman Ptsi 4 Ağus. 2008 - 11:08

Bence Gazi Anadolu Lisesi bir hayat standardıdır. Her ne kadar dıştan pek gösterişli durmasa da gerek yönetici kadrosuyla gerek öğretmenleriyle eğitim kalitesi hayli yüksek bir okuldur. Bilindiği gibi lisemiz zaten puan olarak da ön sıralarda. Bu sayede arkadaş çevresi de kaliteli oluyor.
Birçok Gazilinin şikayetçi olduğu bir durum da okulumuzun sosyal aktivitelerinin çeşitlerinin ve sayısının az olmasıdır. Bu konuda okulumuzun ilk sıralarda olduğunu söyleyemeyeceğim.

Saygılarımla...
Osman
Osman
Genel Koordinatör

http://gaziliyizbiz.yetkinforum.com

Bence G.A.L Empty Geri: Bence G.A.L

Mesaj tarafından denizoz93 Ptsi 4 Ağus. 2008 - 16:17

gazi anadolu lisesi egitim ögretim açısından ankaranın sayılı okullarından yani bunu zaten heryerde duyabilirsiniz ama birebir yasamıs oldugum icin soyluyorum.. Very Happy kadro acısındanda cok basarılı bir okul yani simdiye kadar gordugum kadro boyleydi seneyede oyle olur ins.. Exclamation Very Happy fakat sosyal aktivite acısından bence yeterli degil tabiki buda bizlerinde girisimleriyle cozulmeyecek bir sorun degil... birde bulundugu konumu acısından cok dısarıda yer alıyor buda tabiki bize ozellikle bizim gibi servisle gelip gitmeyen arkadaslara sıkıntı yaratıyor amaa tabiki bunlar cozulecek seyler.. Very Happy GAL'li olmak tabiki ayrıcalıktır..... Exclamation Exclamation Exclamation

denizoz93
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından xay Salı 5 Ağus. 2008 - 0:44

Paso yalan!

Ben şahsen önce başka bi and lisesinde bi hafta okuduktan sonra geldim bu okula,öğretmenlerde öyle ahım şahım bi farklılık göremedim ne yalan söyliiim.Hani öğretmen kalitesinde bi farklılık yok deil,var.Ama öyle büyütülecek kadar değil.Yani görmüş geçirmiş adamız,az çok bi tecrübemiz var.

He ama o zaman neden "gazi anadolu lisesi"?

Bi kere şunu unutmamak lazım,"OKULUN KALİTESİ ÖĞRENCİSİYLE BELİRLENİR".

Yani bizim okulun başarılı olmasının esas sebebi arkadaş çevresidir.Zaten okul çok kalabalık,herkes de başarılı.Doğal olarak hep çalışkanların içindesin.Çalışkanların içinde olup da çalışmamak mümkün mü?

Ben bu okula da çalışkan çevre sayesinde geldim,umarım üniversiteye de bu sayede gidebelirim.

SAYGILARIMLA....

xay

Yani burada

xay
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Osman Salı 5 Ağus. 2008 - 0:50

xay demiş ki:Paso yalan!

Ben şahsen önce başka bi and lisesinde bi hafta okuduktan sonra geldim bu okula,öğretmenlerde öyle ahım şahım bi farklılık göremedim ne yalan söyliiim.Hani öğretmen kalitesinde bi farklılık yok deil,var.Ama öyle büyütülecek kadar değil.Yani görmüş geçirmiş adamız,az çok bi tecrübemiz var.

Yani bizim okulun başarılı olmasının esas sebebi arkadaş çevresidir.Zaten okul çok kalabalık,herkes de başarılı.Doğal olarak hep çalışkanların içindesin.Çalışkanların içinde olup da çalışmamak mümkün mü?

Ben bu okula da çalışkan çevre sayesinde geldim,umarım üniversiteye de bu sayede gidebelirim.

SAYGILARIMLA....

xay

Yani burada

xay kardeşim bence sadece öğrenci değildir.tamam bizler yüksek puanlar alarak geliyoruz ama unutmayalım ki her isteyen öğretmen de anadolu liselerinde görev yapamıyor.bildiğin gibi kardeşim sınavla alıyorlar. nasıl ki biz sınavla geliyoruz.yüksek puan alanlar geliyor öğretmenler de sınavla geliyor ve yine bizde olduğu gibi öğretmenlerin bizim okulda görev yapabilmeleri için daha yüksek puan almaları gerek.dolayısıyla yüksek puan alan bir öğretmenin de vereceği eğitim sıradan bir eğitim değildir diye düşünüyorum.
Osman
Osman
Genel Koordinatör

Mesaj tarafından xay Salı 5 Ağus. 2008 - 0:54

Osman demiş ki:
xay demiş ki:Paso yalan!

SAYGILARIMLA....

xay

Yani burada

xay kardeşim bence sadece öğrenci değildir.tamam bizler yüksek puanlar alarak geliyoruz ama unutmayalım ki her isteyen öğretmen de anadolu liselerinde görev yapamıyor.bildiğin gibi kardeşim sınavla alıyorlar. nasıl ki biz sınavla geliyoruz.yüksek puan alanlar geliyor öğretmenler de sınavla geliyor ve yine bizde olduğu gibi öğretmenlerin bizim okulda görev yapabilmeleri için daha yüksek puan almaları gerek.dolayısıyla yüksek puan alan bir öğretmenin de vereceği eğitim sıradan bir eğitim değildir diye düşünüyorum.

Önemli olan bilmek değil,bildiğini gösterebilmek,anlatabilmek.Çok hocalar gördük kurt gibi,anlatamadıktan sonra ne fayda???

Yalnız burdan şu da çıkmasın "Bizim okulun hocalarının hepsi alim,ama hiçbiri hatip değil".Bunu kastetmiyorum.

SAYGILARIMLA...

xay

xay
Asistan
Asistan

Mesaj tarafından Osman Salı 5 Ağus. 2008 - 0:59

işte xay kardeşim ben de bunu demek istiyorum. birçok anadolu lisesi var. ama dediğin gibi öğretmenler bildiklerini öğrencilerine aktaramıyor. işte burada sıradan bir anadolu lisesi olmaktan çıktığımızı düşünüyorum. ben de tecrübelerime göre söylüyorum öğretmenlerimiz anlatım açısından da genel olarak (birkaç öğretmenimizi akıcı anlatamıyorlar) kaliteli öğretmenler. şahsi düşüncem budur. bence genel olarak öğretmenlerimiz birçok açıdan gazi anadolu lisesini diğer anadolu liselerinden ayırıryorlar
saygılar bizden...
Osman
Osman
Genel Koordinatör